Alper Akdoğan
İl Sekreteri
Av. Arb. Alper Akdoğan
1983 yılında Ankara’da doğan Alper Akdoğan,

İlk ve ortaokul eğitimini Kırıkkale’de, lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. 2001 yılında Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinde kazanıp buradan 2006 yılında mezun olduktan hemen sonra mesleğe atılan Alper Akdoğan ilk iş hayatına İstanbul merkezli çok uluslu bir hukuk bürosunda başlamıştır. 2009 yılında kendi Avukatlık Bürosunu kurduktan sonra ağırlıklı olarak yabancı menşeli ve çok uluslu firmalara hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermeye başlamıştır. Halen kurucu ortak olduğu avukatlık bürosunda çalışmalarını sürdürmektedir. 25 Ekim 2017 yılında siyasi hayatına başlayan İYİ Parti’de Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’in takdirleriyle kurucu ilçe başkanı olarak atanmıştır. Bu görevini 8 Ocak 2023 tarihinde gerçekleştirilen İstanbul İl Başkanlığı 3. Olağan Kongresine kadar sürdüren Akdoğan, kongre sonrasında İstanbul İl Sekreterliği görevine getirilmiştir.

Evli ve bir kız babası olan Alper Akdoğan iyi derecede İngilizce, orta seviyede İspanyolca bilmektedir.

Hakkı Özyurt
Teşkilat Başkanı
Hakkı Özyurt
1966 Yılında Sivas, Kangal’da doğdu, Orta Öğretiminini Kangal’da tamamladı.
Lisans eğitmini AÖF Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümünde tamamladı.
Ülkü Ocakları, MHP ve BBP Partilerinde çeşitli kademelerde görevler yaptı.
Mehmet Fatih Üçüncü
Mali İşler Başkanı
Mehmet Fatih Üçüncü
1978 Kastamonu Taşköprü doğumlu ilk orta lise eğitimini taşköprüde tamamladı.
İktisat fakültesi mezunu 1998 yılından 2013 yılına kadar bankacılık yaptı, 2013
yılından 2019 yılına kadar İstanbul ticaret odasında görev aldı.
Halihazırda enerji ve uluslararası finans konusunda faaliyet göstermekte.
Canan Çakır
Kadın Politikaları Başkanı
Canan Çakır
1968 yılında Ankara’da doğdu. Öğrenim hayatını Mülkiye’de tamamladı. Siyasal Bilimler Akademisi Ekonomi bölümünde tahsilini gerçekleştirdi.
Bodrum ve İstanbul’da bulunan aile şirketine ait otellerde Yönetim Kurulu Üyesi ve İşletme Müdürü olarak görev aldı. Finans sektöründe özel bir bankada çalışma deneyimi oldu.
Kendisinin Gayrimenkul ofisinde broker olarak çalışmakta. Bir yıldır firması olan şirketinde; danışmanlık, alım-satım, kentsel dönüşüm konularında hizmet vermekte.
Av. Arb. Kamile YILMAZ ARISOY
Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanı
Av. Arb. Kamile YILMAZ ARISOY
1987 yılında Ankara’da doğdu. Aslen Isparta/Aksuludur.
2005 yılında Ankara Atatürk Lisesi’nden, 2009 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk
Fakültesi’nden mezun oldu. Galatasaray Üniversitesi Kamu Hukuku Tezli Yüksek Lisans eğitimine eden Kamile Yılmaz Arısoy, kurucusu olduğu Armeka Hukuk Bürosu’nda yönetici avukatlığın yanı sıra, uzman arabulucu olarak görev yapmaktadır. Mercan Arabuluculuk Merkezi A.Ş.’nin yönetim kurulu başkanıdır. 2016 yılında Birleşmiş Milletler’de gerçekleşen CSW 60 komisyonlarında aktif olarak çalıştı.
2021 Şubat ayında İYİ Parti’ye katıldı. 2021 Eylül ayında İYİ Parti Genel Merkez Toplumsal Politikalar Başkanlığı’nda Çocuk Hakları Komisyonu Başkanı olarak atandı. “Anaokullarında Çocuk Hakları Farkındalık Eğitimi Projesini” hazırladı ve yürüttü. Ulusal Ebeveynlik Programı’nın çocuk hakları kısmına içerik hazırladı. İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın Anlat İstanbul programında rapor komisyonunda görev aldı ve sahada raportör olarak çalıştı. 2022 Eylül ayında İYİ Parti İstanbul İl Başkan Danışmanı olarak atanarak üye ilişkileri kapsamında çalışmalarda bulundu. Halihazırda İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Kamile YILMAZ ARISOY evli ve bir çocuk annesidir.
Gökay Kıran
Seçim İşleri Başkanı
Gökay Kıran
23.09.1970 tarihinde İsviçre’de doğdu.

Evli, bir çocuk babası, Maltepe,de oturuyor. A.Ü. Çalışma ekonomisi okudu. Bilişim ve planlama uzmanı.

Endüstriyel Elektronik dalında hizmet veren, tamamen milli ve yerli üretimler yapan Zen Sistem Elektronik firmasında iş sahibi.

Milliyetçi yapısı yanında siyasi geçmişi olmamakla beraber 10.01.2018 yılında İYİ PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA göreve başladı. Dört yılı aşkın süredir Seçim İşleri Başkanlığı görevini sürdürdü.