post-img
post-img
post-img
post-img
post-img
post-img
Güncel

Haberler

1 2 3 4 5
post-img
post-img
post-img
27 Mar
post-img
08 Mar
post-img

İl Başkanımız

Buğra KAVUNCU

1973 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi bölümünden 1996 yılında mezun oldu. Üniversiteyi bitirdikten sonra, yurtiçi ve yurtdışında satış-pazarlama ve yatırım alanında birçok faaliyet gösterdi.

2018 yılında İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyesi olarak seçildi. Parti divanında Sanayi, Teknoloji, Çevre ve Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü olarak görev yaptı.

Daha sonra partinin, İstanbul İl Başkanlığı görevine getirildi.
22 Aralık 2018’de yapılan Olağanüstü İstanbul İl Kongresinde, çok adaylı gerçekleşen seçim sonucunda İl başkanı seçildi. Halihazırda görevini sürdürmektedir.

Daha Fazla

Neden İYİ Parti?

İYİ PARTİ’NİN, açılımı, İNSANLIK, YENİLİK, İYİLİK olarak gösterilmektedir. Logosunun zeminindeki Mavi renk, Gök ile ilgilidir. Güneşin Sarı rengi gücü ve aynı zamanda insanlığın hayat kaynağını göstermektedir. Zira Oğuz Kağan destanındaki GÖK KUBBE ÇADIRIMIZ, GÜNEŞ BAYRAĞIMIZ” sözünü hatırlatmaktadır. Logosundaki sekiz yıldız ise; UMUT, ADALET, CESARET, KARARLILIK, BİLGİ, MEDENİYET, GELECEK VE ZENGİNLİK anlamına gelmektedir. Partinin kurucu başkanı Meral AKŞENER, partilerinin hedefleriyle ilgili olarak, iyilik güneşinin aydınlığında 80 milyon ile kucaklaşacağız. Demokrasi tehdit altındadır. Türkiye yorgundur, millet yorgundur. Şimdi yeni şeyler söyleme zamanıdır.


UMUT

ADALET

CESARET

KARARLILIK

BİLGİ

MEDENİYET

GELECEK

ZENGİNLİK


Sosyal Medya Hesaplarımız

Ana akım medyada yayınlanmayan konuşmalardan, toplantılardan, etkinliklerden ilk siz haberdar olun!

Instagram

Facebook

Youtube


Medeniyet yolunun taşlarını
sadece cesurlar döşer...

Meral Akşener

İYİ Parti Genel Başkanı

Ayrıntılı Bilgi